Zemlja Čuda / Skip Navigation LinksZašto baš mi /
Zašto baš mi
zemlja cuda objekat

Mi radimo u namenski građenom objektu:

Prostor u kome se odvijaju sve aktivnosti je maksimalno prilagođen deci. Nema "tabu" prostora za igru dece. Nameštaj je tako dizajniran da ga deca lako mogu koristiti, a didaktički materijal je deci uvek na dohvat ruke.

septembar i oktobar u vrticu zemlja cuda

Dečje ideje su uvažene i shvatane ozbiljno od strane odraslih i vršnjaka, tako da se kreira atmosfera u kojoj se deca ne plaše da greše ili da menjaju mišljenje i ideje. Samouverenost i samopoštovanje se grade kroz diskusije i debate. Svako dete ima pravo da se razvija i uči sopstvenim tempom.

septembar u vrticu zemlja cudaNaše aktivnosti pokrivaju širok dijapazon odgovarajućih razvojnih aktivnosti u postojećem okruženju, dizajniranom da stimuliše i unapređuje dete i obezbedi zanimljiv način upoznavanja školskog života.

                                                                                     

Zašto baš mi?